hero

Organizuojami nuotoliniai nacionalinio saugumo ir krašto gynybos mokymai

Organizuojami nuotoliniai nacionalinio saugumo ir krašto gynybos mokymai

2024-04-08
Nacionalinė švietimo agentūra

Šių metų balandžio 24–25 dienomis (8 akad. val.), 13.30 val. organizuojami nuotoliniai nacionalinio saugumo ir krašto gynybos mokymai. Vėliau nuotolinių mokymų dalyviai bus kviečiami į praktinius mokymus vasaros kursuose.

Organizuojamų mokymų tikslas – tobulinti pedagogų kompetencijas nacionalinio saugumo ir šalies gynybos klausimais, būtinas, norint sėkmingai dirbti pagal pasirenkamąją Nacionalinio saugumo ir krašto gynybos bendrąją programą arba integruoti šią programą į savo dalyką, taip pat įgyti praktinių įgūdžių ugdymo turiniui įgyvendinti. Nuotoliniuose mokymuose bus išsamiai pristatytos svarbiausios pasirenkamosios bendrosios programos temos, sukurta erdvė diskusijoms ir sudaryta galimybė susipažinti su praktine kolegų patirtimi.

Savo žiniomis su mokytojais dalysis gynybos ekspertai, politologai, istorikai ir mokytojai praktikai.

Registruotis > į nuotolinį renginį kviečiame iki balandžio 21 d. 17.00 val. Tik užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta renginio prisijungimo nuoroda ir preliminari darbotvarkė.

Daugiau informacijos: el. p. salomeja.bitlieriute@nsa.smm.lt, tel. +370 658 18102 arba meile.ceponiene@nsa.smm.lt, tel. +370 658 18018.