hero

Atnaujintame portale galima patogiau susipažinti su atnaujintomis bendrosiomis programomis, rasti bendrųjų programų sąsajas su metodine medžiaga, skaitmeninėmis mokymo priemonėmis.

Skaityti daugiau

Naujienos

img
2024-05-21

Jaunas ir pilietiškas

Vadovėlių duomenų bazėje Lietuvos laisvosios rinkos institutas pristato novatorišką integruotą mokymo vadovėlį „Jaunas ir pilietiškas“ 5-8 klasėms, skirtą ugdyti paauglių socialinį sąmoningumą ir pilietiškumą. Taip pat vadovėliui išleistos pratybos.

Skaityti daugiau
img
2024-05-16

Geografija. Vadovėlis 10 klasei (Horizontai)

Serijos „Horizontai“ vadovėlių komplektų rengėjai kviečia mokinius ugdytis įdomiai ir prasmingai: ne tik įgyti reikalingų teorinių žinių, bet ir mokytis tyrinėti aplinką, lavinti gyvenime reikalingus įgūdžius.

Skaityti daugiau
img
2024-05-16

Schoolnet platformoje pradedama tinklalaidžių (angl. podcast) serija

Šiame naujame kanale bus nagrinėjamos naujausios tendencijos ir geriausių praktikų pavyzdžiai aktualiomis temomis, susijusiomis su inovacijomis ir technologijomis švietime, vyks įžvalgios diskusijos ir ekspertų pasisakymai.

Skaityti daugiau
img
2024-05-16

Pilietinė iniciatyva ,,Traukinys į nežinią"

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia visas bendrojo ugdymo įstaigas (mokyklas, ikimokyklines ir neformalaus švietimo įstaigas) paminėti Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną. Šiemet minėsime 83-ąsias pirmųjų Lietuvos gyventojų trėmimų metines, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių. Šių metų...

Skaityti daugiau
img
2024-05-15

Schoolnet platformoje–dėmesys dirbtiniam intelektui ugdyme

Europos mokyklų švietimo platformoje skelbiami straipsniai ir kita medžiaga apie dirbtinio intelekto naudojimą mokymui ir mokymuisi.

Skaityti daugiau
img
2024-05-14

Matematika. Vadovėlis 2 klasei, II ir III dalys (Taip!)

Vadovėlis atnaujintas pagal 2022 m. pradinio ugdymo bendrąją programą.

Skaityti daugiau
img
2024-05-14

Literatūra. Vadovėlis 6 klasei, 1 dalis (Horizontai)

Serijos „Horizontai“ vadovėlių komplektų rengėjai kviečia mokinius ugdytis įdomiai ir prasmingai: ne tik įgyti reikalingų teorinių žinių, bet ir mokytis tyrinėti reiškinius, lavinti gyvenime reikalingus įgūdžius.

Skaityti daugiau
img
2024-05-14

Lietuvių kalba. Vadovėlis 1 klasei, 3 dalis

Vadovėlių duomenų bazėje pristatomas lietuvių kalbos vadovėlis 1 klasei moko skaityti, rašyti, suprasti, ką matome, skaitome ir girdime. Vadovėlio temos ir kūrybinės užduotys suteikia galimybę nutiesti tarpdalykinės integracijos ryšius su matematika, gamtos mokslais, visuomeniniu ugdymu ir menų disciplinomis.

Skaityti daugiau
img
2024-05-14

Lietuvių kalba ir literatūra. Vadovėlis 2 klasei, I ir II dalys (Taip!)

Serijos TAIP! lietuvių kalbos ir literatūros vadovėlio komplektas kviečia mokantis kalbos patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą! Atnaujinti esminiai elementai, susiję su Pradinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros bendrosios programos (2022) turiniu. Vadovėlis skirtas mokinių gilesniam kritinio mąstymo ugdymui, kai mokomasi tyrinėjant ir sprendžiant problemas. Ugdymo pagrindas išplėtotas...

Skaityti daugiau
img
2024-05-14

Matematika. Vadovėlis 2 klasei, 1 dalis (Maži milžinai)

Serijos „Maži milžinai“ vadovėlių komplektų rengėjai kviečia mokinius ugdytis įdomiai ir prasmingai: ne tik įgyti reikiamų žinių, bet ir mokytis tyrinėti reiškinius, lavintis kasdieniame gyvenime svarbius įgūdžius. Originalus naujos kartos komplektų dizainas patrauks ir išlaikys vaikų dėmesį, skatins aktyviai mokytis.

Skaityti daugiau
Rodomi įrašai: 1-10542
Rodyti
10
20
50
100
500
10
Neteisingas

Renginių kalendorius

p a t k p š s
6
14
20
21
27
28
4
5