hero

Priemonės

Lietuvos istorija 5-6 kl.

Išplėsti Suskleisti

Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras pristato naują skaitmeninę priemonę, skirtą mokyti(s) Lietuvos istorijos 5–6 klasių mokiniams. Ši priemonė sukurta įgyvendinant projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija“ („EdTech“).

Mokymo priemonės tikslas yra auginti smalsumą, norą pažinti gyvenamosios vietovės ir Lietuvos istoriją,  ugdyti istorinį mąstymą, suteikiantį galimybę orientuotis įvairiose kasdienėse situacijose, plėsti istorinį pažinimą per kultūros ir kasdienybės istorijos nagrinėjimą, analizuoti ir kritiškai vertinti įvairius šaltinius.

Nauja SMP suteikia galimybę papildyti ugdymo ir ugdymosi procesą. Šioje priemonėje didelis dėmesys skiriamas interaktyviam istorinių temų pristatymui, išryškinant vaizdinių, garsinių ir rašytinių istorijos šaltinių svarbą istorijai mokyti(s).

Penktokams yra skirtos 16 temų, šeštokams – 11 temų. Jose pateikiamos kūrybinės užduotys, nuorodos į televizijos laidas, pateikiamas užduočių rinkinys, sudaryta galimybė mokiniams įsivertinti savo žinias.

SMP veikia interneto naršyklės pagrindu („Mozilla FireFox“, „Google Chrome“, „Safari“ ir kt.) kompiuteriuose bei įvairiuose mobiliuosiuose įrenginiuose (planšetiniuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir pan.), kurių operacinės sistemos yra „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“. SMP pritaikyta veikti ekranuose su skirtinga skiriamąja geba. .

Jei turite kokių nors klausimų, pastabų ar siūlymų dėl šios priemonės, prašome kreiptis el. paštu smp.pagalba@nsa.smm.lt. 

 

Papildoma informacija

Autorius:
Nacionalinė švietimo agentūra
SMP tipas:
Skaitmeninis vadovėlis
Ugdymo programos pavadinimas:
Pagrindinio ugdymo programa
Dalykų grupės pavadinimas:
Visuomeninis ugdymas
Dalyko pavadinimas:
Istorija
Klasė (klasės):
5 klasė
6 klasė
Klasių koncentrai:
5–6 klasių koncentras
Tinkamumas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymui:
Taip
Atitinka nustatytus SMP reikalavimus:
Taip
Mokamas:
Ne
Teikėjas:
Nacionalinė švietimo agentūra
Kalba:
lietuvių
Sukūrimo metai:
2024

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai. Norėdami prisijungti, paspauskite .

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.