hero

Vadovėlių duomenų bazė

New Close-up C1

Angela Healan, Katrina Gormley
Atnaujintas vadovėlis New Close-up C1 orientuotas į C1 (Įgudęs vartotojas) kalbos mokėjimo lygį ir gali būti naudojamas vidurinio ugdymo pakopoje 12 klasėse (11 mokymo metai). Vadovėlis tinkamas ugdyti šio lygio atnaujintoje Bendrojoje programoje numatytas užsienio (anglų) kalbos dalyko ir bendrąsias kompetencijas. Tikslingai orientuotas į akademinių pasiekimų lavinimą. Atitinka Bendrųjų Europos kalbų metmenyse (2020) pateikiamus kalbos mokėjimo lygių aprašus.
Išplėsti Suskleisti

Tai modernus, turiningas ir turtingas kursas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas gyvenimui ir gyvenimo įgūdžiams, kad mokiniai įgytų kompetencijų, reikalingų akademiniam ir asmeniniam gyvenimui. Atnaujintas turinys, suderintas su šių dienų paauglių ir jaunimo pasaulėžiūra, skirtas smalsiems šiuolaikiniams paaugliams, trokštantiems įvairesnių ir įdomesnių žinių. Pateikta medžiaga išsiskiria unikaliomis ir ryškiomis nuotraukomis bei autentiškais video siužetais. Šis kursas perkelia anglų kalbos mokymąsi į kasdieninį ir realų gyvenimą, per įspūdingą, rūpestingai atrinktą National Geographic medžiagą, kuri moko šiuolaikinius moksleivius mąstyti kritiškai bei lavinti visas keturias kalbines kompetencijas: skaitymą, rašymą, klausymą ir kalbėjimą. Vadovėlio turinys praturtintas skaitmenine mokymo (si) aplinka SPARK, lavinančia skaitmeninės kompetencijos raišką.

Vadovėlio New Close Up C1 struktūra ir komponentai. 
 ▪ Mokinio knyga su skaitmenine mokymo (si) aplinka SPARK: - 12 skyrių, kiekvienas suskirstytas į skaitymo, žodyno, gramatikos, klausymo, rašymo, video 
žiūrėjimo užduočių poskyrius; gramatikos santraukos su visais paaiškinimais, netaisyklingų veiksmažodžių lentelė, rašymo formų pavyzdžių bankas, kalbėjimo užduočių pavyzdžiai ir išsireiškimai, žodžių junginiai, prielinksniai, frazės ir išsireiškimai su veiksmažodžiais. - Unikali ir autentiška skaitmeninė mokymo (si) aplinka SPARK kaip sudėtinė vadovėlio dalis, suteiks daug papildomų galimybių, mokymąsi pavers patraukliu, inovatyviu ir taupančių laiką bei lavins skaitmenines kompetencijas.  SPARK aplinka mokiniams - suteiks prieigą prie el. vadovėlio ir el. pratybų; audio ir video įrašų; el.testų, leis sekti savo pažangą ir matyti kiekvienos užduoties rezultatą akimirksniu;  
▪ Pratybų knyga, su 12 skyrių, kurioje yra 6 kartojimo ir įtvirtinimo testai;  
▪ Mokytojo knyga kartu su neribota, nemokama prieiga prie SPARK mokymo aplinkos valdymo – metodinės rekomendacijos, papildoma medžiaga, el.pratybos, testai, testų audio takeliai, paaiškinimai ir patarimai, kaip planuoti bei vesti pamokas, detalūs kiekvienos pamokos žingsniai, rekomendacijos ir gairės dirbant su SUP mokiniais. Papildomai – detalūs pamokų planai lietuvių kalba. 

New Close-up C1  yra šeštoji dalis iš atnaujintos septynių vadovėlių serijos. 

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę vartotojai. Norėdami prisijungti, paspauskite .

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Papildoma informacija

Ugdymo programos pavadinimas:
Vidurinio ugdymo programa
Dalykų grupės pavadinimas:
Kalbinis ugdymas
Vadovėlio dalis:
1
Vadovėlio dalių skaičius:
1
Vadovėlio serija:
New Close-up
Vertintojai:
Aistė Bosienė
Tinkamumas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymui:
Ne
Klasės:
IV gimnazijos klasė
Kalba:
anglų
Puslapių skaičius:
190
Pirmojo leidimo metai:
2017
Pakartotinio leidimo metai:
2023
Leidimas:
Vadovėlio atnaujintas leidimas
ISBN:
9780357960134
Skaitmeninis:
Ne
Teikėjas:
National Geographic Learning/atstovas Knygynas Krisostomus OÜ Raamatukauplus Krisostomus
Teikėjo adresas:
Raekoja plats 11, 51004 Tartu, Eesti
Teikėjo telefonas:
+37067085248
Teikėjo svetainė:
Teikėjo el. paštas:
Nuoroda:
learn.eltngl.com/
Vadovėlio turinio kokybę patvirtinanti deklaracija ir vertinimas: